dom starców

Opinie

 

Droga Pani Klaudio!

Raz jeszcze chciałabym podziękować Państwu za pomoc i opiekę w trudnych chwilach.

Dom Opieki „Miracle” zapewnia nie tylko solidną opiekę i doraźną pomoc medyczną ludziom starszym,

cierpiącym na nieuleczalne schorzenia związane z wiekiem, lecz umożliwia również rekonwalescencję osobom

poszkodowanym w przypadkach losowych.

                Przepiękne usytuowanie domu w dużym, wzorowo utrzymanym parku daje dodatkowo pensjonariuszom

możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą i przebywania na świeżym powietrzu niezależnie od stanu ich zdrowia.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!

                Z  poważaniem

                              

                 Danuta Kaczorowska-Pancewicz      

 

 

 

Byłam pensjonariuszką domu opieki Willa Miracle przez 7 miesięcy, i sądziłam że jest to kres mojego życia jednak zangażowanie pani Klaudi i całego personelu dało mi nadzieje i wiarę w lepsze jutro.

Dziś mieszkam w domu z moją rodziną i czuję się cudownie tylko i wyłącznie dzięki pani Klaudii i nikomu więcej to ona postawiła jako jedyna diagnozę w moim leczeniu nikt inny tylko pani Klaudia.

Przed pobytem w jej Domu byłam diagnozowana w trzech Warszawskich szpitalach i nikt mi nie mógł pomóc.

Do Willi Miracle trafiłam jako 62 letnia osoba lerząca, wsparcie i zwyczajny uśmiech pań opiekunek i cudownej pani Marzeny rehabilitanki pozwoliło mi po miesiący wrócić do świata żywych.

Po 7 miesiącach wróciłam do domu, dziś jestem po długim leczeniu za pomocą pani Klaudi ale mieszkam u siebie w domu z bliskimi i dostałam drugą szansę od losu.

Jeszcze raz Wam wszystkim bardzo dziękuję byliście moim światłem w tunelu bo tylko wy wierzyliście że można mnie uratować...

 

Iwona

 

Chciałabym podziękować całemu personelowi Domu Opieki Willa Miracle za to co dla nas zrobiliście w ostatnim czasie. Za to, że daliście nam nadzieję na lepsze jutro, że otwieraliście drzwi które zamykali nam lekarze i niemożliwe stawało się możliwe! To co robicie dla pensjonariuszy to nie tylko praca, to profesjonalizm, to pasja, to oddanie, to indywidualne podejście do każdego pacjenta. Rodzinna atmosfera panująca w Willi Miracle dała nam pewność, że był to dobry wybór. Nikt nie zrobił dla nas w tych trudnych chwilach tyle co Pani Klaudia i jej profesjonalny personel.  Dziękujemy za czas jaki nam daliście! Jeżeli ktoś szuka dla swoich bliskich miejsca, w którym pensjonariuszy traktuje się z szacunkiem i godnością to powinien tu zajrzeć!

Z podziękowaniem Górna Maria

 

 Nigdy bym nie uwierzył gdybym sam się nie przekonał, jest to naprawdę dobre miejsce i już swoim dzieciom zapowiedziałem, że jak tylko będą mieli mnie gdzieś oddać to tylko do pani Klaudii. Zawsze Kiedy nie wpadnę to jest wesoło i radośnie choć miałem o takich miejscach zupełnie inne wyobrażenia. Zresztą nawet i mój ojciec jest zadowolony a nie jest łatwym człowiekiem a to już jego trzecie takie miejsce. Drogie panie gratuluje aby tak dalej...

 Paweł Górski

 

 

 

Serdeczne podziękowania i wyrazy najwyższego uznania dla Właścicieli oraz wszystkich Pracowników Domu Opieki Willa Miracle.
 
Pani Wanda, którą tam odwiedzamy, jest zawsze zadbana i pogodna. Ostatnio, na pytanie: "Jak się pani czuje?", odpowiedziała: "Ja się tutaj zawsze dobrze czuję".
 
Miracle to najwyższy poziom opieki, a także otwartość, wyrozumiałość, zaangażowanie,  bardzo dużo dobrej energii, takt i szacunek dla każdej osoby. Nazwa "Miracle" jest w pełni adekwatna do rzeczywistości.
 
Pani Klaudio, Panie Arkadiuszu - dziękujemy i życzymy dalszych Sukcesów.
 
Agnieszka i Przemysław z Warszawy

 

 

To ewenement spotkać na swojej drodze tak oddanych ludzi swojej pracy, dziękuję pani Klaudio i panie Arku za tak cudowne miejsce, przekraczając wrota waszej pięknej bramy, wkracza się w świat przy ktorym raj blednie.

Bóg wiedział co robi stawiając wam takie zadanie do wykonania.

Dziękuję w imieniu swoim i mojej mamuśki.

 

Z wyrazami największego uznania Robert Jaworski

 

 

 

 

 

 

Dziękuję całemu personelowi a w szczególności pani Klaudii za ogromne serce i wielką wiarę w swoją pracę, jest pani odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu choć w dzisiejszych czasach to rzadko spotykane. Moja mama jak do niej przyjeżdżam jest zawsze uśmiechnięta i radosna i to dla mnie najlepszy wyznacznik dobrej opieki. Jeszcze raz bardzo dziękuję

                                                                        Agnieszka Kowalczyk

 

 

Do tej placówki trafiłam przypadkowo zobaczyłam bloga na stronie internetowej i bardzo mi się spodobał, była to dla mnie decyzja bardzo trudna bo nigdy nie sądziłam że znajdę się w takiej sytuacji. Mieszkam we Francji i nie miałam pojęcia jak trzeba załatwić taki dom aby mieć czyste sumienie będąc tak daleko. To było naprawdę bardzo trudne, a jednak się udało po pewnym czasie we Francji rozmawiałam ze znajomymi którzy są lekarzami okazało się, że znają ten dom i powiedzieli mi, że wybrałam najlepiej jak mogłam. To bardzo mnie uspokoiło i okazało się prawdą. Kiedyś zadzwoniłam do pani Klaudii i powiedziałam jej, że choć jestem aż 1700 KM od niej a i nawet tak daleko dobrze się mówi o jej dobrej pracy. Zycie jest naprawdę niesamowite i fajnie, że są tacy ludzie jak wy dziękuję całemu personelowi za naprawdę dobrą pracę.

Polecam ten dom każdemu kto chce mieć czyste sumienie pozdrawiam   Ela W.

 

 

 

 

"Serdeczne podziękowania za cudowną opiekę nad moją mamą dla domu opieki Miracle, dziękuję całemu oddanemu personelowi a przede wsystkim właścicielom za serce i ogromne oddanie swojej ciężkiej pracy. To niesamowite, że w naszych trudnych czaach są jeszcze ludzie o tak ogromnym sercu do swojej pracy. Polecam ten dom każdemu kto szuka dobrego domu opieki."    

                                                                                                                                                      Pozdrawiam 

                                                                                                                                                    Borkowska Jadwiga                                                            

 

 

 "Korzystałem z usług zakładu opiekuńczo-leczniczego Miracle tylko przez miesiąc, ale w ciagu tego miesiąca można stwierdzić dobrą opiekę ze strony personelu. Chora była traktowana z szacunkiem, był dobry kontakt ze stony personelu i kierownictwa placówki. Miejsce ulokowane w przepięknych warunkach przyrodniczych (rozległy park), gdzie przy dobrej pogodzie pensjonariusze mogą korzystać z uroków parku. Czyste, widne pokoje. Chora została przeze mnie odebrana z ośrodka w stanie dużo lepszym niż stan początkowy przy przyjęciu. Na uwagę zasługuje też bardzo elastyczne podejście kierownictwa placówki do warunków umowy. Polecam."              

                                                                                                                                                  Pozdrawiam

                                                                                                                                               Zygmunt Wydrych   

 

 

Dziękuję pani Klaudio za cudowną opiekę nad tatą w jego naprawdę strasznej chorobie, to niesamowite miejsce jakie pani stworzyła dało mi wiare w lepsze jutro dla ludzi bezbronnych w swoich chorobach, wiem że był to najepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Tata mimo swojego cierpienia zawsze był uśmiechnięty i zadbany oraz niesamowicie chwalił wszystki panie. Dlatego z tego miejsca jeszcze raz bardzo pani i całemu personelowi dziękuję z całego serca, jesteście po prostu WIELCY

 

Pozdrawiam Danuta Nagiełło                                                    

"Chciałabym podziękować całemu personelowi Domu Opieki Willa Miracle za to co dla nas zrobiliście w ostatnim czasie. Za to, że daliście nam nadzieję na lepsze jutro, że otwieraliście drzwi które zamykali nam lekarze i niemożliwe stawało się możliwe! To co robicie dla pensjonariuszy to nie tylko praca, to profesjonalizm, to pasja, to oddanie, to indywidualne podejście do każdego pacjenta. Rodzinna atmosfera panująca w Willi Miracle dała nam pewność, że był to dobry wybór. Nikt nie zrobił dla nas w tych trudnych chwilach tyle co Pani Klaudia i jej profesjonalny personel.  Dziękujemy za czas jaki nam daliście! Jeżeli ktoś szuka dla swoich bliskich miejsca, w którym pensjonariuszy traktuje się z szacunkiem i godnością to powinien tu zajrzeć!

Z podziękowaniem Górna Maria.""Chciałabym podziękować całemu personelowi Domu Opieki Willa Miracle za to co dla nas zrobiliście w ostatnim czasie. Za to, że daliście nam nadzieję na lepsze jutro, że otwieraliście drzwi które zamykali nam lekarze i niemożliwe stawało się możliwe! To co robicie dla pensjonariuszy to nie tylko praca, to profesjonalizm, to pasja, to oddanie, to indywidualne podejście do każdego pacjenta. Rodzinna atmosfera panująca w Willi Miracle dała nam pewność, że był to dobry wybór. Nikt nie zrobił dla nas w tych trudnych chwilach tyle co Pani Klaudia i jej profesjonalny personel.  Dziękujemy za czas jaki nam daliście! Jeżeli ktoś szuka dla swoich bliskich miejsca, w którym pensjonariuszy traktuje się z szacunkiem i godnością to powinien tu zajrzeć!

Z podziękowaniem Górna Maria."
"Chciałabym podziękować całemu personelowi Domu Opieki Willa Miracle za to co dla nas zrobiliście w ostatnim czasie. Za to, że daliście nam nadzieję na lepsze jutro, że otwieraliście drzwi które zamykali nam lekarze i niemożliwe stawało się możliwe! To co robicie dla pensjonariuszy to nie tylko praca, to profesjonalizm, to pasja, to oddanie, to indywidualne podejście do każdego pacjenta. Rodzinna atmosfera panująca w Willi Miracle dała nam pewność, że był to dobry wybór. Nikt nie zrobił dla nas w tych trudnych chwilach tyle co Pani Klaudia i jej profesjonalny personel.  Dziękujemy za czas jaki nam daliście! Jeżeli ktoś szuka dla swoich bliskich miejsca, w którym pensjonariuszy traktuje się z szacunkiem i godnością to powinien tu zajrzeć!

Z podziękowaniem Górna Maria."
"Chciałabym podziękować całemu personelowi Domu Opieki Willa Miracle za to co dla nas zrobiliście w ostatnim czasie. Za to, że daliście nam nadzieję na lepsze jutro, że otwieraliście drzwi które zamykali nam lekarze i niemożliwe stawało się możliwe! To co robicie dla pensjonariuszy to nie tylko praca, to profesjonalizm, to pasja, to oddanie, to indywidualne podejście do każdego pacjenta. Rodzinna atmosfera panująca w Willi Miracle dała nam pewność, że był to dobry wybór. Nikt nie zrobił dla nas w tych trudnych chwilach tyle co Pani Klaudia i jej profesjonalny personel.  Dziękujemy za czas jaki nam daliście! Jeżeli ktoś szuka dla swoich bliskich miejsca, w którym pensjonariuszy traktuje się z szacunkiem i godnością to powinien tu zajrzeć!

Z podziękowaniem Górna Maria."